Eliyle sıvazladı “ne kadar büyüüükkk” dedi ve ağzına doldurmaya başladı.

24 Apr

1995 yılında hemen her günü sevişerek geçirdik koltukların veya masaların üstünde.  Bakire olduğu için içine girmedim hiç ama memelerinin arası, kalçalarının arası, bacaklarının arası, elleri, ağzı ile beni sürekli boşalttı. Ben de onu boşalltım.  Masamın üstünde bana dönük otururken bacaklarının arasına girer göğüslerini okşar emerdim eliyle organımı okşarken. Etek giydiği günlerde etek kalçalarına kadar sıyrılmış olurdu bu durumda iken. Elimle amının dudaklarını okşar parmaklarımı hafifçe aralarına sokup akan suları ile ıslatır yalardım. Pantolonumdan dışarı fırlayan organımı  amının dudakları arasında gezdirirdim ağır ağır. Bazan bu durumda iken çalan telefonla konuşurken da buna devam ederdik. Dayanamaz duruma geldiğimde masadan aşağıya iner avuçlarının arasına boşaltırdı beni.

Zevkten ne kadar delirdiyse  artık, bir keresinde şalvar pantolonu üstünde, ben giyinik vaziyette iken koltukta üstüme uzanmış durumda resmen birbirimizin ağzını yiyorduk. Dili sonuna kadar ağzımın içinde, benim dilim onun ağzında, tükürüklerimizi emercesine içer durumda idik. ellerim kalçalarını okşarken kazık gibi olmuş organımı bacak arasına öyle bastırıyordu ki adeta pantolonunu, donunu delip içine girecek gibi oluyordum. Bu durumda yarım saat kadar birbirimizi yedikten sonra ağzımı emerken inleyerek üstüme yığıldı.

Doğrulup kalktığında, amından sızan suların ( sonraları içinde iken organımın üstünden kıllarıma sızmasını izlerdik birlikte…) donunu aşmış pantolonunu önünden koca bir leke olarak  belirdiğini gördük. Kıpırdayacak halimiz kalmamıştı. Eğilip fermuarımı açtı, elini içeri sokup donumun kenarından ucundan sular sızan organımı avuçladı, dışarı çıkardı. Koca gözleri ile hayranlıkla bir an seyredip, eliyle sıvazladı “ne kadar büyüüükkk” dedi ve ağzına doldurmaya başladı.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: