en ince ayrıntılarına kadar!!!

11 Jun

merhaba ben didem size ankaradan yazıyorum.anlatacağım olay tamamen gerçektir inanıp inanmamak sizin elinizde. neyse yavaş yavaş olayı anlatayım.
ben gazi üniversitesi eğitim fakültesi öğrencisiyim. bir erkek arkadaşım vardı adı hamdi.2 senedir çıkıyorduk ama hiç ilşkiye girmemiştik.o öğrenci evinde kalırdı bende hafta sonları yanında kalırdım 2gün. bi pazar günüydü hamdi işi olduğu için gitmişti evde hamdi nin arkadaşları ve ben vardım.

kahvaltı yapacaklarmış benide çağırdılar bende kabul ettim.kahvaltıyı yaptık ikisi dışarı çıktı evde salih ile ben kaldım.ben hamdinin odasına geçtim oturuyordum o da salonda tv izliyordu. daha sonra su içmek için mutfaga giderken salihi aleti ile oynarken gördüm hiç farkettirmeden mutfaga gittim suyumu içip mutfagın balkonundan salonu gözetlemeye başladım porn izliyordu. nasıl olduysa benim onu izlediğimi farketti ve balkona geldi içeri gelsene dedi yok sen işine bak ben hava alıp odaya gidecem dedim onu kendimden uzaklaştırdım. odaya geçtim 2-3 dk geçmeden odaya geldi özür diledi fakan bende ö.değil dedim tam odadan çıkacakken dudaklarıma yapıştı ellerimle itekleyip 1 tokat attım oda bana bi tokat attı yatağın üzerine doğru yığıldım.hemen üzerime atladı ve elbiselerimin üzerinden heryerimi mıncıklamaya başladı ben bir taraftan ağlıyor bir taraftan yalvarıyordum nolur git diye o ise hiç umursamıyordu.birden pijamamı çekerek yırttı üstümdekileride yırttı kilot sütyen kalmıştım bikaç dakka sonra çırılçıplak kalmıştım bi yandan amımı yalıyor diğer taraftan bacaklarımı baldırlarımı okşuyordu. daha sonra aletini yalamamı istedi hayır dedim azıma sokmaya çalıştı ıstırdım bi tokat daha yedim ama ağzımada almadım daha sonra aletini tükrükledive amıma sokmaya çalıştı canım yanmaya başlamıştı birden yüklendi attığım feryadı tüm mahalle duymuştur heralde kızlığım bozulmuştu kanlar bacaklarımdan aşağı doğru akıyodu. beni banyoya götürdü amıma biraz su döktü ve tecevüz etmeye orada devam etti ben hiçbir zevk almıyordum ama o içime boşalmıştı sonra eğilmemi söyledi arka deliğime girecekmiş. biraz sabun sürdü aletine ve deliğime bi girdi içime ölecek gibi oldum. ağzımı tutuyordu sesim çıkmasın diye sonunda boşaldı ve evden gitti. ben ise halen ağlıyordum banyo yaptım üzerime yeni elbiseler giydim ve dışarı çıktım ondan sonra ki gün hamdi den ayrıldım. devamı var

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: