Ateşli Madam

3 Jul

keyifli okumalar dileyerek;ilk önce kendimi tanıtmak istiyorum. adım berk, İstanbulda yaşıyorum, 27 yaşında 184cm boyunda esmer ideal bir erkeğim. İyi bir firmada iyi bir konumda çalışıyorum.
benim hikayem işyerinde başladı günlerden 23 haziran 2010 yani bundan yaklaşık 10gün önce; sıcaktan bunalmış bir şekilde masamda sigara eşliğinde kahvemi içiyordum aynı zamandada bir arkadaşlık sitesinde profilleri dolaşırken 49 yaşında sarışın 165cm boyunda bir hanımefendininkine denk geldim selam tanışalım mı dedim kabul etti sohbet etmeye başladık kenidisi boşanmış istanbulda yaşıyordu.
daha sonra birbirimizin sohbetinden haz aldığımızı anladığımızda o beni evine çay içmeye davet etti. hemen adresi istedim ve saat gece 02:00 olunca iş yerimden çıktım. kendimi onun kapısında buluverdim onu gördüğümde üzereinde siyah kenarı bir sıra pullu taytı ve üzerinde göbeğini kapatamayan siyah bir yeleği vardı kovboy yeleklerinden beni çok güleryüzlü bir şekilde karşıladı evine girdiğimde çok hoş bir ortam yaratmıştı evin her tarafında mumlar yanıyordu oturacağım kanepenin önünde bir sehpa üzerinde cerez filan vardı birde dvd de slow latin müzikler fon yapıyorlardı. ne içmek istediğimi sorunca su diyebildim aslında çekingen saygılı bir tipimdir ne kadar istedimsede yırtamadım kendimi. herneyse konuya dönelim. bu arada suyum geldi ve içtim ben onu hoşbeş derken tanışmaya fila başladık adı melekti kendine ait küçük bir işletmesi vardı eşinden boşanmıştı. bu muhabbetler epeyce sürdü dedim ya çekingenim diye o da ilk hamleyi benden bekliyordu. bu arada bana çay yaptı o ise en başından beri kırmızı şarap içiyordu

o her ne kadar istediysede ilk hamleyi ben bir türlü yapamadım. en sonunda baktı olmayacak şarap içmem için ısrar etti ve ben şarap içmeye başladım. bir kadeh iki kadeh neyse 2 saatte 1,5 şişe bitti ben artık olmuştum yavaşça kalkıp onu dansa kaldırdım. belini sarıp elini elime aldım, başını yasladı omzuma bende saçlarını koklayıp öpmeye başladım. oradan eline ve kollarına geçtim. ve dudaklarımız birleşti öylesine güzel öpüşüyordu ve öylesine açtıkki birbirimize bu saatlerce sürebilirdi ama sürmedi tabii.
sonra melek’e yatak odasına gitmeyi teklif ettiğimde gözleri parladı hiç sormayacaksın sandım biran diye cevapladı. sonra yatak odasına çık ben geliyorum dedim tabii hazırlanması gerekliydi özel bir gece olacaktı. ben bir sıra içip yanına çıktım üzerinde saten kırmızı bir geceliğin altında sadece beyaz dantelli çok hoş bir tangası olduğunu gördüm. gidince dudaklarına sarıldım ve beni soymaya başladı önce pantolonumun femuarıyla başlayıp boxerıma kadar soymuştu beni göğüs uçlarından öpmeye başladım o ise ellerini belli belirsiz vücudumda gezdiriyordu hiiiiç acelemiz yoktu sonuna kadar tatmalıydık her şeyi bu şekilde başlayıp devam ettik sonra el yordamıyla penisimi bulup vajinasına soktu süper bir duyguydu belki daha önce çok tattım bunu ama bu çok tecrübeli bir kadındı. yavaaaşça başını soktum arkasından hızla git gel yapmaya devam ettim. bunu yaparkende bacaklarının arasına giriyor alt alta üst üste bir çok pozisyona giriyorduk muhteşem bir boşalma olmuştu çarşaf göl oldu. :d

tabii bu kadarla bitmesine ihtimal yoktu. kıvrılarak penisime oral yapmaya başladı o kadar iyi beceriyorduki adeta ağzında dişleri yoktu. muhteşemdi hemen sertleşen penisimi içine aldı göğsümü okşuyor yumrukluyor ve deliler gibi oturup kalkıyordu üzerinde. bu defa ağzına boşalmamı istedi geleceğim zaman içinden çıkarttı eliyle masturbasyon yaparak ağzına boşalmamı sağladı ve hepsini tek seferde yuttu. bu sabaha kadar banyoda mutfakta ve salonda olmak üzere beş kez her defasında dozu artırarak devam etti. daha sonra birbirimizi hiç görmedik.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: